צילום חתונה מושלמת

מאמרים

צילום רחף – חגיגה מכל הכיוונים
צילום חתונה אינו משימה קלה או פשוטה: כיום, בשל התחרותיות הגבוהה בענף זה ובשל הרצון של כל זוג צעיר להתבלט באמצעות ספקים המציעים שירות מקורי ומתקדם, ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות אשר מספקות צילומים מקוריים, ייחודיים ובעיקר – מרשימים.

להמשך כתבה >>>

צילום שחור לבן לחתונה – נוסטלגיה רומנטית
בין הסגנונות האהובים ביותר במסגרת צילומי אירועים נמצא צילום בסגנון רומנטי "של פעם", כמו למשל צילום שחור לבן לחתונה, המאוד טרנדי בשנים האחרונות, עם החזרה לסגנון פשוט, טבעי ורך, בניגוד לצילומים מלאכותיים יותר.

להמשך כתבה >>>

כיצד להבחין בין פוטושופ מוצלח לחובבני
שכירת שירותיו של צלם, בין אם לחתונה, בר מצווה או אפילו לתיעוד הריון, נובעת מהרצון להנציח רגעים מיוחדים, חד פעמיים ומרגשים במיוחד במהלך החיים.
לכן, ישנה שאיפה שתמונות אלו יהיו יפות במיוחד ומיוחדות אך גם אותנטיות.

להמשך כתבה >>>

תא צילום בחתונה – מזכרת נפלאה
מגנטים הם כבר חלק בלתי נפרד מחתונות שמתקיימות בשנים האחרונות, והם מהווים שירות מבוקש ואהוב כיוון שמדובר במזכרת לאורחים ולזוג עצמו שקל, מהיר וזול להפיק. "הדור החדש" של המגנטים הוא תא צילום בחתונה אשר בו יכולים המוזמנים להצטלם באופן חופשי.

להמשך כתבה >>>

טיפים לבחירת צלמי חתונות
אם נשאל זוגות נשואים מהו הדבר החשוב ביותר בחתונה אין ספק שנקבל את התשובה ... הצלם, במרחק הזמן, שנים לאחר החתונה, כל מה שנותר הם הזיכרונות וסרטי החתונה.

להמשך כתבה לחצו כאן>>>

מדריך לבחירת צלמי חתונות
בחירת צלם חתונה יכולה להיות משימה קשה מאוד בפרט כאשר התחרות בין צלם אחד למשנהו עזה כל כך, בכדי להצליח במלאכת הבחירה ולקבל באמת את הצלם הטוב

להמשך כתבה לחצו כאן>>>

צילום חד ומקצועי
עברו מספר שנים ובשעה טובה אתם חוגגים את יום הנישואין החמישי שלכם, הזמנתם את החברים לכוס יין ויחדיו אתם מתיישבים מול הטלוויזיה בציפייה להיזכר בליל כלולותיכם

להמשך כתבה לחצו כאן>>>